Zapisz swoje dziecko teraz!

Zapisy do naszego przedszkola na nowy rok odbywają się każdego roku poprzez złożenie karty :

• od 2 stycznia do 31 marca (rekrutacja główna 1-31 marzec)
• w okresie poza rekrutacją tylko w miarę wolnych miejsc w grupach

do 30 kwietnia – informacja o dzieciach przyjętych do przedszkola od września

Złożenie wypełnionej, podpisanej i opatrzonej datą karty zgłoszeniowej jest obowiązkowym i niezbędnym elementem rekrutacji i deklaracją rodzica o chęci zapisania dziecka do naszej placówki. Kartę można złożyć w placówce w formie papierowej bądź wysłać skan na adres mailowy (z opcją potwierdzenia doręczenia) podany w zakładce kontakt. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych. Nie złożenie karty jest równoznaczne z brakiem udziału w rekrutacji. Ankieta informacyjna nie jest obowiązkowa i nie służy do rekrutacji.
Rodzice dzieci już uczęszczających są również zobowiązani do złożenia karty na nowy rok przedszkolny, która jest deklaracją kontynuacji nauki dziecka. Nie złożenie karty do 31 marca jest równoznaczne z rezygnacją z przedszkola od nowego roku szkolnego.

W ramach wychowania przedszkolnego przyjmujemy dzieci:
• w wieku 3-6 lat
• dzieci 2,5-3 lat tylko w szczególnych przypadkach za zgodą Dyrektora Przedszkola i tylko w przypadku wolnych miejsc w placówce. Przyjęty 2,5 latek uczęszcza wtedy do grupy maluszków 2 lata.
• z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie orzeczenia o kształceniu specjalnym z poradni psychologicznej (3-8 r.ż.) – prosimy o kontakt z Dyrekcją w celu zapoznania się indywidualnie z orzeczeniem w celu doboru specjalistów – ilość miejsc ograniczona. Oddziały integracyjne czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00
• prowadzimy również zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju na podstawie opinii z poradni psychologicznej dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola

udzielamy 15% zniżki na czesne dla każdego dziecka z rodzin 3+ uczęszczającego do naszego przedszkola, które posiada KDR.

Wolne miejsca na rok 2020

0/20

Zerówka 6-latki

0/20

Starszaki 5-latki

0/20

Średniaki 4-latki


0/20
MALUSZKI 3-latki

  Ankieta informacyjna

  ZerówkaMaluszkiŚredniakiStarszaki


  Dane kontaktowe:

  Imię:  Nazwisko:  Nr. Tel:  Adres:


  Zadzwonimy!