Zapisz swoje dziecko teraz!

W ramach świadczenia opieki żłobkowej przyjmujemy dzieci w wieku 1 – 3 lat.

Zapisy i rezerwacja miejsca do naszego żłobka odbywa się przez cały rok w miarę wolnych miejsc roku poprzez:
• złożenie karty
• wpłatę wpisowego w kwocie 250zł

Złożenie wypełnionej, podpisanej i opatrzonej datą karty zgłoszeniowej (druk do pobrania poniżej na stronie lub w biurze) jest niezbędnym elementem rekrutacji i deklaracją rodzica o chęci zapisania dziecka do naszej placówki. Kartę można złożyć w placówce w formie papierowej bądź wysłać skan na adres mailowy (z opcją potwierdzenia doręczenia).

Ankieta informacyjna na naszej stronie nie służy do rekrutacji. Jest jedynie formą zapytania o miejsce w trakcie roku. Na wysłaną ankietę odpowiadamy mailowo.

Wpisowe w kwocie 250zł należy wpłacić na konto: PKO Bank Polski 52 1020 2384 0000 9402 0120 1201. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z miejsca kwota nie jest zwracana.

Żłobek korzysta z już sprawdzonej w przedszkolu aplikacji LiveKid (https://livekid.com/pl) która pozwoli na szybkie komunikowanie się pomiędzy rodzic-placówka, zaznaczanie nieobecności, sprawdzanie ilości snu, posiłków, kupki (np. oznaczenie ilości marchewek). W galerii zdjęć można podejrzeć co porabiają dzieci podczas zajęć i wycieczek. Aplikacja jest bezpłatna dla rodzica i łatwa do zainstalowania na telefonie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jeśli chcecie Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Wolne miejsca w żłobku

miejsca

15/30

Kangurki

miejsca

15/15

Skrzaty

miejsca
miejsca

Ankieta informacyjna

    zerówkaśredniakistarszakimaluszki
    Zadzownimy!

    Dokumenty do pobrania